MEDIA, BRANDS & PARTNERS


(klik op de afbeelding  voor de grote versie)

(klik op de afbeelding  voor de grote versie)

Brands & Partners:

Stoffen:
Creations Metaphores: http://www.creations-metaphores.com/fr/
Elitis: http://www.elitis.fr/en/
Donghia: http://www.donghia.com/
Houles: https://www.houles.com/
Jane Churchill: http://www.janechurchill.com/
Larsen: http://www.larsenfabrics.com/
Lizzo: http://www.lizzo.net/en/
Mirabel Slabbinck huislinnen: http://www.shc.be/nl/
Villa Nova: https://www.villanova.co.uk/
Black edition: https://www.blackedition.com/
Zinc textiles: https://www.zinctextile.com/
Kirkby designs: https://www.kirkbydesign.com/

Wallcovering:
Elitis: http://www.elitis.fr/en/
Jane Churchill: http://www.janechurchill.com/
Arte: https://www.arte-international.com/nl
Rebel Walls: https://rebelwalls.com/nl
Dutch Walltextile Company: https://dwc-amsterdam.com

Meubilair:
Ascension Latorre: http://www.ascensionlatorre.com/
Boca do Lobo: https://www.bocadolobo.com/
Eichholtz: https://www.eichholtz.com/
Christopher Guy: https://www.christopherguy.com/
Cosiness: http://www.cosiness.nl/
Koket: http://www.bykoket.com/
Luxxu: https://www.luxxu.net/
Maries Corner: https://www.mariescorner.com/
Dutchbone: https://www.dutchbone.com/
Zuiver: https://www.zuiver.com/nl/
Kare Design: https://www.kare-design.com/en/

Stalen deuren en opmaat frame werk:
KS Designs handmade interiors: https://www.ksdesigns.nl/
Op maat design meubilair By Junilla interiors.

Badkamer:
Siminetti Tiles: https://www.siminetti.com/
Decor Walther Badkamer accessoires: https://www.decor-walther.com/en/
Maison Valentina: http://www.maisonvalentina.net

Vloeren:
Gietvloer: https://www.100procentdesign.eu
PVC vloer: https://www.ivcgroup.com/nl/
Houten vloer: https://www.depaalparket.nl/
Tapijt vloeren: http://www.db2.nl & https://www.ivcgroup.com/nl/

Keukens:
Op maat keukens: http://m-jansen.nl/
Apparatuur Boretti: https://nl.boretti.com/
Quooker: https://www.quooker.nl/nl

Art/Photography:
Gaby Fling: http://gabysfling.com/
Art Gallery Rembrandt: http://www.galleryrembrandt.com/

Verlichting:
Lichtstudio Helder: http://www.lichtstudiohelder.nl/
Bert Frank: http://bertfrank.co.uk/
Eichholtz: https://www.eichholtz.com/
Duran: http://duran.nl/
Brand van Egmond: https://brandvanegmond.com/nl/
Artemide: http://www.artemide.com/home/index.action#
Flos: https://flos.com/

Verf:
Farrow and Ball: http://eu.farrow-ball.com/
Abbondanza: http://www.abbondanza.nl/
Pure & Original: https://www.pure-original.nl/
Valpaint: https://www.valpaint.it/en/products/