Brands & Partners

Stoffen:
Creations Metaphores: http://www.creations-metaphores.com/fr/
Elitis: http://www.elitis.fr/en/
Donghia: http://www.donghia.com/
Houles: https://www.houles.com/
Jane Churchill: http://www.janechurchill.com/
Larsen: http://www.larsenfabrics.com/
Lizzo: http://www.lizzo.net/en/
Mirabel Slabbinck huislinnen: http://www.shc.be/nl/Villa Nova https://www.villanova.co.uk/
Black edition https://www.blackedition.com/
Zinc textiles https://www.zinctextile.com/
Kirkby designs https://www.kirkbydesign.com/

Wallcovering:
Elitis: http://www.elitis.fr/en/
Jane Churchill: http://www.janechurchill.com/
Arte https://www.arte-international.com/nl
Rebel Walls https://rebelwalls.com/nl

Meubilair:
Ascension Latorre: http://www.ascensionlatorre.com/
Eichholtz: https://www.eichholtz.com/
Christopher Guy: https://www.christopherguy.com/
Cosiness: http://www.cosiness.nl/
Koket: http://www.bykoket.com/
Maries Corner: https://www.mariescorner.com/
Dutchbone https://www.dutchbone.com/
Zuiver https://www.zuiver.com/nl/
Kare Design https://www.kare-design.com/en/

Op maat design meubilair By BIC interiors.

Badkamer:
Siminetti Tiles: https://www.siminetti.com/
Decor Walther Badkamer accessoires: https://www.decor-walther.com/en/

Vloeren:
Gietvloer: http://www.sensovloeren.nl/
PVC vloer: https://www.handyfloor.nl/
Houten vloer: –

Keukens:
Op maat keukens: http://m-jansen.nl/
Kees van Loon interieurbouw Wormerveer
Apparatuur Boretti: https://nl.boretti.com/
Quooker: https://www.quooker.nl/nl

Art/Photography:
Gaby Fling: http://gabysfling.com/

Verlichting:
Duran: http://duran.nl/
Brand van Egmond: https://brandvanegmond.com/nl/
Artemide: http://www.artemide.com/home/index.action#
Flos: https://flos.com/

Verf:
Farrow and Ball: http://eu.farrow-ball.com/
Abbondanza: http://www.abbondanza.nl/
Pure & Original: https://www.pure-original.nl/
Valpaint https://www.valpaint.it/en/products/